Sve o pivu kod nas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o pivu kod nas

Abejow,Ale,Alu,Alus,Beer,Beier, Bejau,Beoir,Bere, Bia, Biar, Bier,Biere,Biero,Biiro,Bir,Bira, Birah,Bire,Birra,Biya,Biyar, Bjor,Cerveja,Cervesa,Cervisia, Chang,Garagarnoa, Garejure, Immiaarag,Labiera, Maekju, Oke, Olu,Olut,Pia,Pijiu,Pivo,Piwo,Pombe,Sor,Öl
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Bip pivo vol.9 (R.I.P)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyTue Mar 15, 2011 11:12 pm

Bip pivo vol.9
Bip pivo vol.9 (R.I.P) Jakox10


Last edited by Admin on Sat Nov 24, 2012 4:48 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
100muflasa

100muflasa


Posts : 9
Join date : 2011-08-05

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyFri Aug 05, 2011 5:28 pm

cek bip od 9 posto alkohola Shocked
tako neso postoji kod nas? Shocked
Back to top Go down
zivce

zivce


Posts : 11
Join date : 2012-10-06

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptySat Oct 06, 2012 4:43 pm

gde u opšte ima da se nađe?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyThu Oct 11, 2012 9:15 pm

Zadnji put sam ga video pre 2 godine Crying or Very sad
Bil je samo u maloj flasici
Kad sam se zadnje dve godine pitao ljude na bbf svi su me gledali bledo lol!
Poslao sam email bipu i nikad mi nisu odgovorili

Posto Bip polako posatje aktivan opet mozde opet izadje
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
zivce

zivce


Posts : 11
Join date : 2012-10-06

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyFri Oct 12, 2012 10:32 pm

ја сам се баш мало истраживао шта је било са бипом, и наравно као и све узели га странци, упропастили и отишли. Сад се људи боре да се врате како тако, и није им лоше ово пиво сада. На жалост неке добре идеје брзо умру јер вероватно се нема пара да се гура такав производ, а да не причам о маркетингу и све што иде уз то. једино што преостаје је да се надамо да ће се бип вратити на стазе старе славе, мене за њега везује детињство, имам слике са 3.ег рођендана, мој ћале пије бип, који бре лав и јелен Wink
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyFri Oct 12, 2012 10:57 pm

Da polako se vracaju.Sad ima inace bip i u limenci da se kupi.
Ali primetio sam da jaca piva na nasem trzistu brzo nestaju ili ih je bas tesko naci.
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
Thias




Posts : 14
Join date : 2012-10-06

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyTue Oct 23, 2012 7:54 pm

zivce wrote:
ја сам се баш мало истраживао шта је било са бипом, и наравно као и све узели га странци, упропастили и отишли. Сад се људи боре да се врате како тако, и није им лоше ово пиво сада. На жалост неке добре идеје брзо умру јер вероватно се нема пара да се гура такав производ, а да не причам о маркетингу и све што иде уз то. једино што преостаје је да се надамо да ће се бип вратити на стазе старе славе, мене за њега везује детињство, имам слике са 3.ег рођендана, мој ћале пије бип, који бре лав и јелен Wink

Moram da vidim tu sliku Smile A inače sam video raznorazne reklame za BIP, a piva nigde...
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 539
Join date : 2011-03-15

Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) EmptyFri Oct 26, 2012 5:43 am

Od sad mozes naprimer da nadjes bip limenku u veru
Back to top Go down
https://domacepivo.serbianforum.info
Sponsored content





Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty
PostSubject: Re: Bip pivo vol.9 (R.I.P)   Bip pivo vol.9 (R.I.P) Empty

Back to top Go down
 
Bip pivo vol.9 (R.I.P)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bg pivo vol.5
» Mb pivo
» Lav pivo vol.5
» Lav pivo vol.7 (R.I.P)
» Bip pivo vol.5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sve o pivu kod nas :: Beogradska industrija piva (BIP) :: Bip-
Jump to: